Kurs na architekturę

Opublikowano: 18 stycznia 2021

Architektura to bardzo wymagający kierunek studiów. W pierwszej kolejności kandydaci muszą zdeklasować konkurencję i przejść przez etap rekrutacji. Później od studentów architektury wymaga się połączenia wielu różnych umiejętności – zarówno w zakresie przedmiotów ścisłych, jak i artystycznego polotu. Przygotowanie się zarówno do egzaminów, jak i tego, aby poradzić sobie podczas nauki na Politechnice wymaga sporo pracy i wysiłku. Kurs na architekturę może to wszystko znacznie ułatwić!

Wszechstronnie i metodycznie

Kurs  na architekturę to profesjonalne, zaprojektowane przez doświadczonych architektów zajęcia dydaktyczne, które łączą w sobie formę wykładów oraz warsztatów. Podczas wykładów przyszli studenci zgłębiają teorię. Warsztaty natomiast pozwalają poznać różne techniki rysunku, zróżnicowane narzędzia, no i mnóstwo ćwiczeń.

Na pewno pójdzie ci lepiej

Podczas zajęć każdy kursant ma możliwość zadawania pytań, które pozwolą rozwiać wszystkie wątpliwości, pracuje w grupie podczas kursu oraz samodzielnie podczas wykonywania zadawanych prac domowych. Prace są sprawdzane na kolejnych zajęciach i omawiane są ewentualne błędy. W trybie ciągłym można poprawiać swoje potknięcia, eliminować słabe punkty i wszechstronnie się doskonalić.

Dopracowany kurs na architekturę jest wzbogacony kompleksowym przygotowaniem do egzaminów wstępnych na uczelnie, a pod koniec kursu odbywają się symulacje egzaminów. Taki tryb pozwala sprawdzić się w swobodnej, pozbawionej egzaminacyjnego stresu atmosferze i dopracować tematy, które tego wymagają. Jeśli marzysz o zostaniu architektem, zapisz się na kurs na architekturę już dziś!

Więcej informacji o kursie przygotowującym do egzaminów na architekturę dostępne jest na: https://www.sealart.pl/kursy/kurs-na-architekture


Więcej artykułów na ten i inne tematy znajdziesz na naszej stronie:
sealart.pl


Zobacz również

Kurs rysunku na architekturę w Warszawie – jak przygotować się do egzaminów?
Wiesz już, co chcesz robić. Podjęcie tak ważnej decyzji, która będzie rzutować na całe twoje...
Więcej
Jak zmotywować się do rysowania?
Mimo umiejętności, chęci osiągnięcia wytyczonych celów i ogólnie pojętej miłości do rysowania, czasem brakuje nam energii....
Więcej